x
Teslimat Koşulları

Saat 20:00’e kadar verilen siparişleriniz aynı gün içerisinde kuryeye teslim edilmektedir. Saat 20:00’den sonra verilen siparişleriniz ise ertesi gün kuryeye teslim edilmektedir.

Pazar günü ve resmi tatillerde teslimat yapılmamaktadır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

(online.dilek.com.tr) on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 1 (bir) en fazla 2 (iki) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihler arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.