x
Stoktakiler
3'lü
4'lü
ayni-gun-pasta-siparisi.jpg (160 KB)

Paket Ürünler

Dilek nezdinde sunulmakta olan paket ürünler, atıştırmalık paketi ürünleri içermektedir. Her biri sağlıklı formlara uygun olarak üretilmiş bu atıştırmalıkları günün her saatinde lezzetle tüketebilirsiniz. Diyet sırasında ya da normal günlük kullanımda aktif rol oynayan bu yiyecekler hassas oranla hijyenik bir şekilde hazırlanır ve sunulur.

Sağlıklı Dilek Atıştırmalıkları

Sağlıklı bir atıştırma arayışına girdiyseniz Dilek atıştırmalıkları tam size göre demektir. Beze, acıbadem, batonsale, florantin, susamlı galetsale, baharatlı grissini, Selanik gevreği, ay çekirdekli galetsale, susamlı kırıkkırak ve sade grissini gibi pek çok ürünü burada bulabilirsiniz. Her bir atıştırmalığın kendine özgü tadı vardır. Hiçbiri de katkı maddesi içermez, tamamen sağlıklı malzemeler ile üretilirler.

Sağlıklı beslenme rutininize dahil edebileceğiniz birçok ürünün burada olması, sizi farklı yerlerde ürün arayışına girmekten büyük ölçüde kurtaracak son derece önemli düzeyde bir detay olmaktadır. Bu atıştırmalıklar aynı zamanda da oldukça doyurucu bir forma sahiptir. Açlık durumunuzu yatıştırmanıza yardımcı olan malzemeler ile üretilir. Az kalori içeren bu ürünler ağır değil tam aksine hafif kıvamları ile karşımıza çıkmaktadır.

Paket İkramlıklar

İkramlıklar her daim ortama hiç şüphesiz neşe katan unsurlardan birisi haline gelmiştir. Özenli bir şekilde paketlenmekte olan bu ikramlık çeşitleri her daim taze halde gönderilir. Günlük üretilen ikramlıklar siparişe göre hazırlanır ve bu şekilde yola çıkarılır. Size de taptaze ürünleri deneyimlemek kalmış olur. Bu ürünlerin her biri de uzun süre boyunca tazeliğini koruyacak şekilde hazırlanır. Keyifli bir tüketim açısından bu önemli bir unsur olarak görülür.

Dilek atıştırmalıkları ve ikramlıklarından satın almak ise oldukça kolay şekilde gerçekleştirilir. Online.dilek.com.tr adresinden dilediğiniz kadar ürünü sepetinize ekledikten sonra ödeme adımlarına geçebilirsiniz. Teslimata dair bilmeniz gereken detayları ise şu şekilde sıralayabiliriz öncelikle eğer İstanbul’da ikamet ediyorsanız kuryeye herhangi bir halükarda ücret ödemenize gerek yoktur. Kurye hizmeti tamamen ücretsiz şekilde sunulmaktadır.

Bunun yanı sıra siparişler genel olarak saat sabah 10.00 ve akşam saat 20.00 saatleri arasında teslim edilir. Temassız teslimat seçeneğinden faydalanmak için alışverişinizi çevrimiçi biçimde yapmanız gerekir. Kredi kartı ile online ödeme yaparak temassız teslimat hizmetinden yararlanmanız mümkün olacaktır. Dilek, her zaman sağlığınızı düşünen bir teslimat sistemi ile hareket eder. Bu şekilde teslimat konusunda herhangi bir sorun yaşamamış olursunuz.

Eğer isterseniz ürünleri Dilek web sitesi üzerinden sipariş etmek yerine mağazayı ziyaret edip alışveriş yapabilirsiniz. Lezzetli Dilek ürünleri ile yaşamınıza yeni bir soluk getirebilir, bu eşsiz tatların her birini de ayrı ayrı uygun fiyatlar dahilinde deneyimlemenin keyfine ulaşabilirsiniz. Her bir atıştırmalık muntazam şekilde paketlendikten sonra size ulaştırılır. Atıştırmalık paketleri ise ürününüzü uzun süre korurken taze tüketim gerçekleştirmenizi sağlar.

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.