Destek Hattı 0530 186 59 99
600 TL ve üzeri Ücretsiz Teslimat

SATIŞ SÖZLEŞMESİ

1.KONU

İşbu Satış Sözleşmesi Ön Bilgi Formu’nun konusu, SATICI' nın, SİPARİŞ VEREN/ALICI' ya satışını yaptığı, aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürün/ürünlerin satışı ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun - Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerini kapsamaktadır. İş bu ön bilgilendirme formunu kabul etmekle ALICI, sözleşme konusu siparişi onayladığı takdirde sipariş konusu bedeli ve varsa kargo ücreti, vergi gibi belirtilen ek ücretleri ödeme yükümlülüğü altına gireceğini ve bu konuda bilgilendirildiğini peşinen kabul eder.

Üyeler, satış sözleşmesini okuduklarını ve onayladıklarını kabul etmişlerdir.

Dilek ile üyeler arasındaki sanal ortamda satış sözleşmesidir.

İş bu sözleşmenin konusu, satıcının alıcıya satışını yaptığı ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak Tüketicilerin korunması hakkındaki kanunun; Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkındaki yönetmelik gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerini kapsamaktadır.


2. SATICI BİLGİLERİ

Ünvanı : Fatih Dilek Gıda A.Ş.
Adresi  : İkitelli O.S.B. Atatürk Bulvarı No: 64/A Başakşehir/İSTANBUL
Faks     : 0212 671 71 49
Telefon : 0212 671 70 34
Eposta : [email protected]

3. ALICI BİLGİLERİ(Bundan sonra ALICI olarak anılacaktır.)

Ürün satın almış üyeler bundan sonra alıcı olarak adlandırılacaktır.

4. SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN/ÜRÜNLER BİLGİLERİ

4.1
 Malın / Ürün/Ürünlerin / Hizmetin temel özellikleri (türü, miktarı, marka/modeli, rengi, adedi) SATICI’ya ait internet sitesinde yer almaktadır. Ürünün temel özelliklerini kampanya süresince inceleyebilirsiniz. Kampanya tarihine kadar geçerlidir.

4.2 Mal/Ürünün; Türü, Miktarı, Rengi, Adedi, Satış Bedeli ve Ödeme Şekli, sitede belirtildiği gibi olup bu vaatler alıcıya bildirilmeden değişiklik gösterebilmektedir.


4.3 Listelenen ve sitede ilan edilen fiyatlar satış fiyatıdır. İlan edilen fiyatlar ve vaatler güncelleme yapılana ve değiştirilene kadar geçerlidir. Süreli olarak ilan edilen fiyatlar ise belirtilen süre sonuna kadar geçerlidir.


4.4 Sözleşme konusu mal ya da hizmetin tüm vergiler dâhil satış fiyatı ürün sayfalarında gösterilmiştir.

5. GENEL HÜKÜMLER

5.1 Alıcı, sözleşme konusu ürünün niteliği, satış bedeli ve teslimat türüne ilişkin tüm ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve bunları kabul ettiğini beyan eder.

5.2 Sözleşme konusu ürün, 30 günlük süreyi aşmamak koşuluyla ürünün ön bilgileri içinde açıklanan süre içinde üyenin belirttiği adrese teslim edilir. Üyenin teslimat için belirttiği kişi veya kurum teslimatı kabul etmezse bu durumdan dolayı Satıcı sorumlu tutulamaz.

5.3 Sözleşme konusu ürün ancak işbu sözleşmenin onaylanması ve satış bedelinin üye tarafından ödenmesi halinde teslim edilir. Ürün bedeli ödenmez veya yapılan ödeme banka kayıtlarından iptal edilirse satıcı ürünü teslim etmekle yükümlü değildir. Ürünün tesliminden sonra her ne sebeple olursa olsun banka veya finans kuruluşunun ürün bedelini satıcıya ödememesi durumunda Üyenin veya teslimat yapılan kişi/kurumun satıcıya 3 gün içerisinde ürün bedelini ödemesi zorunludur.

5.4 Satıcı hiç bir sebep sunmaksızın siparişi iptal edebilir bu durumda satıcı 15 gün içinde siparişin bedelini ilgili banka/finans kuruluşuna üyeye sipariş bedelinin geri ödenmesi talimatı vermekle yükümlüdür.


6. İade ve Değişim

6.1 Yalnızca kusurlu ürünler için iade kabul edilmektedir.

6.2 Değişim, kabul edilmemektedir.

6.3 İşbu sözleşme üye olunduktan veya misafir olarak sipariş verildikten sonra geçerlilik kazanır.


Teslimat Bölgenizi Yazınız

Ara